O mnie

Lista firm szkoleniowych jest długa. Jeszcze dłuższa jest lista oferowanych przez nie szkoleń. Co wybrać? Czy w ogóle warto się szkolić?

Wierzę, że warto. Szczególnie cenne są szkolenia „z długim okresem przydatności” - wiedza i umiejętności, z których korzystać będziemy niezależnie od zmiany okoliczności i technologii.

Moje doświadczenia zawodowe, głównie dotyczące pracy z rodzicami, pokazały mi, że najważniejsza we współczesnym świecie jest umiejętność porozumiewania się i budowania trwałych relacji. Skuteczna komunikacja stanowi o sukcesie w życiu prywatnym i zawodowym, jest narzędziem wyrażania własnych oczekiwań i rozumienia oczekiwań innych. Dzięki niej wszystko staje się możliwe, a tempo zmieniającej się rzeczywistości staje się szansą, a nie zagrożeniem.

Na początku sama chciałam pomóc samej sobie w polepszeniu relacji w mojej rodzinie, chciałam lepiej wychować moje własne dzieci. W ten sposób zrodziła się moja droga zawodowa i nieoczekiwana pasja - szkolenie innych.


Iwona Lipowska

Pedagog, absolwentka filologii romańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Francusko-Polskich Studiów z Zakresu Zarządzania przy Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Fascynatka pedagogiki Marii Montessori, współzałożycielka Centrum Montessorii we Wrocławiu. Była współzałożycielką (2002 r.) Centrum Montessori i pierwszego we Wrocławiu przedszkola Montessori, obecnie prowadzi przedszkole Ziarenko. Zajmuje się szkoleniem rodziców i nauczycieli z zakresu komunikacji i pedagogiki Marii Montessori. Jest trenerem Polskiego Instytutu Montessori, absolwentką kursów trenerskich Treningu Skutecznego Rodzica i Nauczyciela wg metody dr Thomasa Gordona oraz kierownikiem i wykładowcą studiów podyplomowych na WSB we Wrocławiu "Pedagogika Montessori w przedszkolu i szkole". Jest autoryzowanym trenerem Centrum Komunikacji Gordona.  Prywatnie mama trójki dzieci. 

Aktualności

Teraz TSN w promocyjnej cenie!

Zapraszam na TSR w styczniu 2016 r.: 5 wtorków + 1 sobota

Newsletter

Chcą Państwo otrzymywać listy od Białej Żyrafy? Prosimy o podanie swojego adresu e-mail. Dziękujemy.


Poleć nas w Google+Poleć nas na Facebook

Partnerzy